اسکن سنگ با استفاده از تنها اسکنر تخصصی سنگ در جهان

 

 

مرغوب ترین برند اسکنر سنگ موجود در جهان یعنی Bstone Scanner، تصویربرداری از سنگ های تولیدی شما همکاران گرامی را در هر ابعاد و با کیفیت HD انجام می دهد. متاسفانه در سال های اخیر نمونه های تقلبی این محصول در بازار ایران به فروش رسید که با سواستفاده از تشابه اسمی آن یعنی Bstone Scanner با مارک های مشابهی همچون Webstone با قیمت های پایین به بازار عرضه کردند و متاسفانه دیدها را نسبت به این دستگاه فوق العاده کاربردی منفی کرده اند.

بعضی از کلاهبرداران اسکنرهای دستی کاغذ را به عنوان اسکنر سنگ معرفی و به فروش رساندند که ماهیت طراحی آن ها هیچ همخوانی با اسکن از صفحات رنگی همچون سنگ ندارد. ما افتخار داریم با معرفی و ارائه بهترین اسکنر موجود در سطح جهان این نیاز شما را بر طرف کنیم. برای خرید این برند معتبر از طریق پرداخت آنلاین روی لینک زیر کلیک کرده و جهت هماهنگی و اقدامات بعدی با شماره ۰۹۱۰۳۱۴۳۸۸۲ (مهندس حاج ابراهیمی) یا ایمیل ۱stone.org@gmail.com ارتباط برقرار نمایید.

توضیحات بیشتر:

اسکنر Bstone scanner اولین و تنها تولیدکننده اسکنر مخصوص اسکن از سطوح سنگی، کاشی و سایر سطوح مسطح می باشد که با تکنولوژی های نوین می توان ابعاد بزرگ مقیاس در حد اسلب را باکیفیت HD تصویربرداری کرد. تصاویر این اسکنر را می توان در طراحی کاتالوگ ها، گالری وبسایت ها، طراحی دکوراسیو ن داخلی و نمای خارجی در نرم افزارهای رایانه ای استفاده کرد. از خصوصیات این اسکنر ضد گرد و خاک بودن و قابلیت استفاده در محیط کارخانجات می باشد. تصاویری که با این اسکنر تهیه می شود به خاطر برداشت رنگ حقیقی سنگ، رنگی که در سیستم های رایانه ای به نمایش می گذارد همانند رنگ حقیقی می باشد که با چشم از نمای نزدیک سنگ قابل رویت است.

همچنین این محصول با کیفیت برای طراحان کاشی کاشی های سنتی و تهیه تصویر از محصولات خود در ابعاد مختلف قابل استفاده است.