همکاری با ما

 

 

در صورت تمایل به همکاری و عضویت سه ماهه در وبسایت www.1stone.org و ارائه محصولات خود در هر یک از دسته های محصولات عرضه شده در وبسایت می توانید به صورت  پس پرداخت (ابتدا عضویت و پس از استفاده سه ماهه از خدمات وبسایت اشتراک آن را پرداخت نمایید) در یکی از اشتراک های عادی یا ویژه به دلخواه خود به عضویت این وبسایت در بیاید. لازم به ذکر است عضویت حرفه ای به صورت پیش پرداخت بوده و پس از پرداخت حق عضویت انجام می گیرد. برای اطلاعات بیشتر شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید:

همراه: ۰۹۱۰۳۱۴۳۸۸۲ (مهندس حاج ابراهیمی)

ثابت: ۰۳۱۳۳۵۸۰۲۰۲

خدمات اشتراک و پرداخت آنلاین:

خدمات

عادی

ویژه

حرفه ای

۵۰٫۰۰۰ تومان

۱۵۰٫۰۰۰ تومان

۵۰۰٫۰۰۰ تومان

کانال در وبسایت

تکثیر مطالب

زبان دوم (انگلیسی)

سفارشات خارجی

سایر زبان های مجموعه

سیستم تایید نمونه

 پرداخت      

توضیحات:

۱- کانال در وبسایت:

منظور از داشتن کانال در وبسایت، اختصاص یک دامنه از زیر دامنه های وبسایت به صورت http://1stone.org/yourdomin است که از تمامی امکانات این وبسایت با بازدید خوب در سطح ملی و بین المللی برخوردار شوید و دیگر نیازی به طراحی وبسایت با هزینه ها و خدمات پشتیبانی ندارید و کلیه پشتیبانی ها از طریق وبسایت www.1stone.org صورت می گیرد.

۲- تکثیر مطالب:

تکثیر مطالب که در اصل سطح دوم وبسایت می باشد همانند یک بازاریاب اینترنتی عمل کرده و مشتریان را از موتورهای جستجو به صفحه شما هدایت می کنند.

۳- زبان دوم (انگلیسی):

این امکان به شما اجازه می دهد که در سطح بین المللی فعالیت کرده و با توجه به مشتریانی که از خارج از کشور وبسایت بین المللی www.1stone.org را مشاهده می نمایند. به صورت مستقیم با شما و با زبان بین المللی انگلیسی در ارتباط باشند.

۴- سفارشات خارجی:

سفارشات خارجی که از طریق وبسایت گرفته می شود، عبارتست از مجموعه سفارشاتی که مستقیما مشتریان خارجی در وبسایت تقاضا داده یا در وبسایت های تخصصی بین المللی سنگ این کار را انجام می دهند در اختیار شما همکاران پس از ترجمه و معادل سازی با سنگ های موجود در ایران در اختیار شما قرار می گیرد.

۵- سایر زبان های مجموعه:

این وبسایت با بهره گیری از متخصصان علوم زبان های مختلف بین المللی، اقدام به ترجمه مطالب و محصولات شما به زبان هایی از جمله، عربی، روسی، ترکی و اسپانیایی می نماید.

۶- سیستم تائید نمونه:

این سیستم که برای اولین بار در سطح ایران در حال اجرایی شدن است، کار شما را برای ارسال نمونه راحت کرده و به صورت کاملا رایگان ارسال نمونه را به سراسر ایران انجام می دهد.